Aktuálne počasie:

Chata Labska ubytovanie Spindleruv Mlyn Aktuálne počasie: zamračené
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Chata Labska / ubytovanie Spindleruv Mlyn Vítajte

Chata Spindleruv Mlyn Labska - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýChata Spindleruv Mlyn Labska - Pri hotely je vlastné parkoviskoChata Spindleruv Mlyn Labska - možnosť pripojenia na internetChata Spindleruv Mlyn Labska - k dispozícii letná terasa

Chata Labská sa nachádza pri hlavnej ceste na príchode do lyžiarskeho areálu Špindlerov Mlýn, v bezprostrednej blízkosti sedačkovej lanovky a priehradnej nádrže Labská. Celý objekt prešiel nedávno úplne kompletnou rekonštrukciou.

Okrem priateľského prístupu a nepretržitej služby správcu chata Labská ponúka tiež stabilný Wi-Fi internet(samozrejme zadarmo), záhradu, zázemie pre grilovanie, stolný futbal, šípky, bezplatné parkovisko aj jedinečný výhľad na Labskú priehradu.

Špeciálna ponuka - balíček Ski and Stay - 20% ZĽAVA na skipass pri pobyte na 2-4 noci a 30% ZĽAVA na skipass pri pobytoch na viac ako 5 nocí. K tomu navyše pre hostí ubytovaných na 3 a viac nocí zľavová karta ŠpindlCard v hodnote 200,- Kč úplne ZADARMO! 300 m od chaty je vlek s večerným lyžovaním za zvýhodnenú cenu pre hostí Chaty Labská.

Hostia môžu využiť aj 20% zľavy na požičanie zjazdových lyží, snowboardov, bežiek, free-ridových aj skialpinistických lyží či kvalitný ski-servis v jednej z najspoľahlivejších požičovní v meste - Karhan - HAPPY SPORT Medvedín. Z Medvedína dôjdete na lyžiach až pred dom ... :)

Krkonoše Špindleruv Mlýn ubytovanie
Chata Labská Špindleruv Mlýn poskytuje čisté, ekonomicky dostupné, ale komfortné ubytovanie hostelového typu, tj jednoducho zariadené jedno až štvorlôžkové izby s TV, posedením a písacím stolom. K dispozícii sú uzamykateľné spoločné kúpeľne so sprchou. Niektoré izby majú výhľad na Labskú priehradu, iné na okolité kopce a do prírody, ktorá tu stojí za to.

Chata Labská v Špindlerovom Mlyne - služby
Na každom poschodí Chaty Labská je spoločná kuchyňa so sporákom, rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou aj riadom. Počítať je možné taktiež so službou pranie bielizne alebo úschovňou lyží a bicyklov, upratovanie spoločných priestorov je vykonávané minimálne dvakrát denne.

Priamo pred penziónom Chata Labská Špindlerov Mlyn nájdete zastávku skibusu, miestnej dopravy i diaľkových liniek z Prahy, Brna, Hradca Králové do Špindlerovho Mlyna.

Špindleruv Mlýn Chata Labská - možnosti stravovania 
Najbližšia reštaurácia je od penziónu vzdialená iba 30 metrov a podáva pokrmy českej kuchyne, obedové menu aj miestne špeciality. Hostia si tu za príplatok môžu objednať aj raňajky alebo polpenziu. Obchod s potravinami nájdete 1 km od chaty Labská.

Ubytovanie Špindleruv Mlýn Chata Labská
Chata Labská je vďaka svojej polohe a dobrej dopravnej dostupnosti veľmi výhodnou voľbou, ktorá umožňuje veľkú škálu vyžitia. Na svoje si tu prídu zjazdoví lyžiari, rovnako tak ako bežkári, v lete potom turisti, cyklisti aj rybári. Servis penziónu Chata Labská je orientovaný ako na jednotlivca i rodiny, vďaka pomerne veľkej ubytovacej kapacite je Chata Labská schopná uspokojiť aj cestovné kancelárie, športové kluby, firemné akcie a teambuildingy, lyžiarske výcviky, školy v prírode a iné skupiny.

Ubytovanie v Krkonošiach Špindleruv Mlýn
Špindleruv Mlýn leží pri sútoku Labe a Dolského potoka v nadmorskej výške 710 mnm. Špindlerov Mlyn je významným a vyhľadávaným strediskom cestovného ruchu ako v Krkonošiach, tak i v celej Českej republike. Mesto celoročne ponúka rad možností športového vyžitia aj aktívneho odpočinku. Špindlerov Mlyn je nielen ideálnym miestom pre milovníkov zimných športov, predovšetkým lyžovania (areály Svätý Peter a Medvedín), ale ponúka aj jedinečné možnosti vysokohorskej turistiky (horské údolia a hrebene sú sprístupnené sedačkovými lanovkami Medvedín a Pláň), cykloturistiky a vodných športov.

Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.